Абітурієнту

Головна / Допомога абітурієнту
Прийом на 1 курс (бакалаврат)

Прийом на 1 курс (бакалаврат)

Бакалавр комп’ютерних наук за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки»

термін навчання 4 роки

Вступ абітурієнтів на перший курс спеціальності комп’ютерні науки на денну та заочну форму навчання, незалежно від джерел фінансування (бюджет/контракт) проводиться за сертифікатами українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО). Необхідні предмети ЗНО:

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція:

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Іноземна мова або фізика

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Історія України або іноземна мова

Мінімальним балом, з яким сертифікати допускаються до конкурсу, є 100 балів.

Вартість навчання на спеціальності 122 Комп’ютерні науки у 2019 р. складала для денної форми навчання 10900 грн/рік та 7500грн/рік для заочної форми навчання.

Всі іногородні студенти забезпечуються гуртожитком на весь термін навчання. Навчальні корпуси УДХТУ розташовані в центрі міста (на пр. Гагаріна та Наб. Перемоги). Гуртожитки розташовані неподалік від навчальних корпусів.

Посилання

Вступ на 3 курс (бакалаврат)

Вступ на 3 курс (бакалаврат)

Бакалавр комп’ютерних наук за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки»

термін навчання 2 роки

Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами фахових вступних випробувань (програма фахового вступного випробування) та з урахування середнього балу диплома молодшого спеціаліста.

Випускники технікумів та коледжів вступають за результатами фахових вступних випробувань

Абітурієнт може вступити на спеціальність комп’ютерні науки для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткового вступного випробування з математики, що є допуском до фахового вступного випробування, з урахуванням середнього балу диплома молодшого спеціаліста.

Всі іногородні студенти УДХТУ забезпечуються гуртожитком на весь термін навчання. Навчальні корпуси розташовані в центрі міста (на пр. Гагаріна та Наб. Перемоги). Гуртожитки розташовані неподалік від навчальних корпусів.

Посилання

Прийом на 5 курс (магістратура)

Прийом на 5 курс (магістратура)

Магістр комп’ютерних наук за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки»

термін навчання 1,5 року

Вступ здійснюється за результатами фахового вступного випробування (програма фахового вступного випробування) та іспиту з іноземної мови. В разі вступу на базі диплома іншої спеціальності (крім «Комп’ютерні науки»), складається додатковий іспит з вищої математики.

Посилання

Приймальна комісія УДХТУ знаходиться за адресою: проспект Гагаріна, 8, тел. (0562)47-34-49

Залишились питання?