Новини кафедри інформаційніх систем

Головна / Новини кафедри
Фестиваль першокурсників

10 жовтня у залі УДХТУ відбувся традиційний фестиваль першокурсників «Ліга хімтеху» своєрідне знайомство та демонстрація талантів студентів. Цього року команду факультету КН та І у своїй більшості склали студенти-першокурсники саме кафедри інформаційних систем.

Дата публікації: 12-10-2019


МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ШАЛЕНИЙ СВІТ ПРОФЕСІЙ»

27 вересня на Фонтанній площі УДХТУ відбувся молодіжний фестиваль «Шалений світ професій». Захід був організований для тих, хто бажає дізнатися більше про сучасні спеціальності, цікавиться професіями майбутнього, бажає отримати гідну освіту в Україні. Кафедра інформаційних систем, як випускова кафедра за спеціальністю Комп’ютерні науки, прийняла участь у заході із представленням програмних розробок своїх студентів, серед яких ігрові додатки та інформаційні системи.

Дата публікації: 29-09-2019


Вітаємо першокурсників кафедри інформаційних систем

30 серпня в Українському державному хіміко-технологічному університеті відбулася посвята першокурсників у студенти УДХТУ. Колектив кафедри інформаційних систем вітає своїх першокурсників із вступом на спеціальність Комп’ютерні науки. Після успішного старту бажаємо впевнено продовжити розпочатий шлях. Нехай кожен день студентського життя буде цікавим і корисним, нехай нові знання відкривають великі простори можливостей, які надає здобуття актуальної спеціальності Комп’ютерні науки.

Дата публікації: 02-09-2019