Церемонія вручення дипломів магістра

Головна / Новини кафедри / Церемонія вручення дипломів магістра

Церемонія вручення дипломів магістра


Дата публікації: 03-12-2020

25 січня 2019 року відбулася найважливіша для усіх випускників подія – урочиста церемонія вручення дипломів магістра.

Декан факультету Комп’ютерних наук та інженерії Ігор Леонідович Левчук привітав випускників кафедри Інформаційних систем із закінченням університету та отриманням ступеня магістра за спеціальністю Комп’ютерні науки. Побажав не зупинятися на досягнутому, ефективно використати отримані в університеті навички та не забувати рідну alma mater.

Після виступу декана слово було надано завідувачу кафедри Інформаційних систем Дмитру Геннадійовичу Зеленцову, який щиро побажав випускникам успіхів у майбутній професійній діяльності та запросив їх продовжувати навчання вже в аспірантурі на кафедрі Інформаційних систем.

Здобуття ступеня магістра є дуже важливим кроком у житті кожного випускника. Ця подія повинна запам’ятатися на все життя і стати поштовхом до успіху в майбутньому та подальшого розвитку.

Колектив кафедри Інформаційних систем бажає своїм випускникам успіхів, цікавого, насиченого життя, мудрих і далекоглядних рішень, високих професійних досягнень.

Висловлюємо подяку деканату факультету Комп’ютерних наук та інженерії за організацію заходу вручення дипломів та студенту факультету Хайновському Юрію за фотозвіт.