Дипломування бакалаврів-2019

Головна / Новини кафедри / Дипломування бакалаврів-2019

Дипломування бакалаврів-2019


Дата публікації: 03-12-2020

З 19 по 21 червня на кафедрі інформаційних систем відбулися захисти дипломних бакалаврських робіт. Протягом трьох днів відбулися засідання екзаменаційної комісії у складі: Ус Світлана Альбертівна – д. т. н., професор кафедри системного аналізу та управління НТУ «Дніпровська політехніка»; Ляшенко Оксана Анатоліївна – к.т.н., доцент кафедри інформаційних систем; Солодка Наталія Олександрівна – к. т. н., доцент кафедри інформаційних систем. Було заслухано 18 доповідей студентів-здобувачів ступеня бакалавр.

Серед розглянутих робіт високу оцінку отримали дипломні роботи за темами: «Функціональна нейромережева система в задачах оптимізації технології енергоконденсованих систем», «Реалізація чисельного розв’язання диференціальних рівнянь еліптичного типу», «Програмна реалізація методів навчання нейронних мереж у пакетному режимі», «Розробка програмного забезпечення з використанням графової моделі даних». З огляду на практичне застосування зацікавленість комісії та присутніх викликали дипломні роботи присвячені обробці растрових зображень та розробка віртуального тренажеру для вивчення слів англійської мови.

Результати деяких дипломних робіт знайшли своє практичне застосування у підприємства і компанії, про що свідчили акти впроваджень. Треба зазначити, що у переважної більшості дипломників деякі результати робіт було апробовано на конференціях та опубліковано у вигляді тез доповідей.

Колектив кафедри інформаційних систем вітає своїх випускників з отриманням кваліфікаційного ступеня «бакалавр», бажає успіхів при вступі до магістратури та вдалого працевлаштування тим, хто планує залишити навчання з отриманим дипломом бакалавра за спеціальністю «комп’ютерні науки».