Опублікований третій випуск збірника наукових праць КМОСС

Головна / Новини кафедри / Опублікований третій випуск збірника наукових праць КМОСС

Опублікований третій випуск збірника наукових праць КМОСС


Дата публікації: 14-05-2021

Опубліковано № 1 (3) збірника наукових праць «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація» за 2018 рік.

Збірник праць «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація» (далі – Збірник) є науковим виданням, в якому публікуються результати досліджень у галузі інформаційних технологій.

Його засновником є Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет» Міністерства освіти і науки України.

Збірник зареєстровано 28.02.2017 р. Міністерством юстиції України як друкований засіб масової інформації (свідоцтво КВ № 22571-12471Р).

У Збірнику друкуються статті українською, російською та англійською мовами.

Редакція Збірника пропонує всім бажаючим студентам, аспірантам, докторантам, здобувачам, молодим фахівцям, викладачам, науковцям та іншим зацікавленим особам опублікувати свої статті, а також оглядові роботи, які стосуються теоретичних та прикладних питань моделювання систем та прикладних задач, які пов’язані з використанням методів комп’ютерного моделювання.

Критеріями відбору статей є новизна і актуальність тематики.

З метою забезпечення вільного доступу світової наукової спільноти до авторських розробок, статті розміщуються на веб-сайті видання.

Редакцією Збірника ведеться активна діяльність із забезпечення представленості Збірника у провідних бібліотеках України та світу, із включення цього видання в наукометричні бази, зовнішні бібліографічні та реферативні бази даних.

Збірник наукових праць «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація» є збірником з відкритим доступом. Це означає, що весь його зміст перебуває у вільному безкоштовному доступі для користувача або його/її установи.
Електронна версія номеру доступна по посиланню Журнал – № 1 (3) 2018