Опубліковано сьомий номер наукового журналу "Комп'ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація "

Головна / Новини кафедри / Опубліковано сьомий номер наукового журналу "Комп'ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація "

Опубліковано сьомий номер наукового журналу "Комп'ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація "


Дата публікації: 11-01-2021

 

Редакційна колегія наукового журналу «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація» (Computer Modeling: Analysis, Control, Optimization) повідомляє про опублікування чергового сьомого номеру видання. Електронна версія номеру доступна за посиланням № 1 (7) за 2020 рік.

Науковий журнал «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація» – рецензований науково-теоретичний та прикладний журнал, в якому публікуються результати досліджень у галузі інформаційних технологій. Матеріали, опубліковані в журналі  вільно доступні для громадськості та можуть бути корисними для проведення наукових досліджень та написання кваліфікаційних робіт.

Редакційна колегія наукового журналу «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація» дякує своїм авторам, рецензентам за співпрацю та запрошує до публікації наукових праць студентів, аспірантів, докторантів, здобувачів, молодих фахівців, викладачів, науковців та інших зацікавлених осіб. Більше інформацій на сайті відання http://kmauo.org/