Працевлаштування студентів – мета кожної випускової кафедри

Головна / Новини кафедри / Працевлаштування студентів – мета кожної випускової кафедри

Працевлаштування студентів – мета кожної випускової кафедри


Дата публікації: 04-03-2020

4 березня студенти кафедри Інформаційних систем за запрошенням відвідали велику ІТ-компанію Softserve. Під час зустрічі студентам було запропоновано презентацію компанії та низку можливостей щодо навчання в компанії із подальшим працевлаштуванням. Проект з навчання студентів IT Academy – навчальні курси різноманітного напрямку з метою практичної підготовки розробників програмного забезпечення. Також в компанії Softserve працює центр сертифікації, який на безоплатній основі надає можливість проходити тестування для підтвердження спеціальних знань та рівня володіння англійською мовою із наданням можливості претендувати на вакансії інтернатури.

Корисними були надані практичні поради щодо працевлаштування саме у сфері ІТ та огляд найбільш затребуваних сьогодні сучасних технологій.

Гідна оплата, працевлаштування за фахом, популярність на ринку праці – те, що може гарантувати освіта за фахом Інформаційні технології. Сьогодні, враховуючи попит на спеціалістів, випускники та студенти кафедри Інформаційних систем при своїй наполегливості та добросовісному навчанні є працевлаштованими.