Урочисте засідання вченої ради ДВНЗ УДХТУ з нагоди Дня науки та Дня хіміка

Головна / Новини кафедри / Урочисте засідання вченої ради ДВНЗ УДХТУ з нагоди Дня науки та Дня хіміка

Урочисте засідання вченої ради ДВНЗ УДХТУ з нагоди Дня науки та Дня хіміка


Дата публікації: 03-12-2020

Відзначені успіхи кафедри інформаційних систем 16 травня 2019 року відбулося урочисте засідання вченої ради ДВНЗ УДХТУ з нагоди Дня науки та Дня хіміка.

Грамотою за особисті трудові досягнення у професійній, службовій діяльності, бездоганну працю та особисті заслуги під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти і науки, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі та з нагоди святкування Дня науки була нагороджена доцент кафедри інформаційних систем Денисюк Ольга Ростиславівна.

Студенту-магістру Запасчикову Артему Сергійовичу було вручено Диплом II ступеня, як переможцю II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Веб-технології та веб-дизайн». Студент гр 4-ІС-21 Завадський Кирило Віталійович від ректора університету отримав Диплом III ступеня, як переможець II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

Щиро вітаємо нагороджених з відзнаками та визнанням їх досягнень. Висловлюємо подяку за гідне представлення кафедри ІС на широкому засіданні ДВНЗ УДХТУ. Бажаємо майбутніх успіхів!