ЗБІРНИК «КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ: АНАЛІЗ, УПРАВЛІННЯ, ОПТИМІЗАЦІЯ» У БАЗІ INDEX COPERNICUS

Головна / Новини кафедри / ЗБІРНИК «КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ: АНАЛІЗ, УПРАВЛІННЯ, ОПТИМІЗАЦІЯ» У БАЗІ INDEX COPERNICUS

ЗБІРНИК «КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ: АНАЛІЗ, УПРАВЛІННЯ, ОПТИМІЗАЦІЯ» У БАЗІ INDEX COPERNICUS


Дата публікації: 15-07-2020

 

Редакційна колегія рада повідомити, що відтепер збірник наукових праць «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація» індексується в онлайновій міжнародній наукометричній базі даних Index Copernicus International (ICV 2017: 36.31).

Іndex Copernicus (IC) – польська міжнародна наукометрична база даних, що включає індексування, ранжирування, реферування журналів і статей. Створена в 1999 році з метою просування досягнень науки і підтримки національного та міжнародного співробітництва між науковцями, видавцями наукових журналів і науковими організаціями, перебуває у веденні Index Copernicus International.

Index Copernicus складає власний імпакт-фактор, щорічно проводячи детальну експертизу журналів, включених у її базу даних. Представляє тільки метадані статей журналу (назва, анотація, автори, ключові слова, список літератури), за бажанням видавництво може публікувати посилання на повні тексти статей свого журналу.

Index Copernicus містить кілька інструментів для оцінки продуктивності авторів і видавців, які дають змогу відстежувати вплив наукових робіт і публікацій, окремих учених або наукових установ.

Будемо раді бачити результати Ваших досліджень на сторінках нашого збірнику наукових праць!