ЗБІРНИКУ «КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ: АНАЛІЗ, УПРАВЛІННЯ, ОПТИМІЗАЦІЯ» ПРИСВОЄНО ІНДЕКС DOI

Головна / Новини кафедри / ЗБІРНИКУ «КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ: АНАЛІЗ, УПРАВЛІННЯ, ОПТИМІЗАЦІЯ» ПРИСВОЄНО ІНДЕКС DOI

ЗБІРНИКУ «КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ: АНАЛІЗ, УПРАВЛІННЯ, ОПТИМІЗАЦІЯ» ПРИСВОЄНО ІНДЕКС DOI


Дата публікації: 03-12-2020

Збірнику наукових праць «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація» присвоєно індекс DOI 10.32434/2521-6406.

ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» уклав договір із CrossRef про надання DOI науковій продукції університету. Префікс видань університету – 10.32434.

Відповідно, збірнику наукових праць «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація» присвоєно індекс DOI 10.32434/2521-6406.

Таким чином, починаючи з другої половини 2018 року статтям, опублікованим у збірнику, буде присвоюватися індекс DOI (англ. Digital Object Identifier) – серійний номер, який використовують для постійної та унікальної ідентифікації об’єктів будь-якого типу. DOI дозволяє знайти документ навіть при зміні його URL, яка може виникати при зміні сайту, видавця тощо.

Переваги, які отримує публікація, якій присвоєно DOI:

  •  Гарантоване зберігання: об’єкти яким присвоєно цифровий ідентифікатор, завжди зберігатимуться на місці реєстрації;
  •  Digital Object Identifier є універсальним ідентифікатором та визнається світовою спільнотою видавців
  • публікація, яка отримала цифровий ідентифікатор відразу цитується на сайтіCrossref, а також у світових наукових базах (World catта ін.)
  • згідно нового наказу про Порядок формування Переліку наукових фахових видань України (наказ МОН №32 від 15.01.2018) кожному опублікованому матеріалу має обов’язково присвоюватись цифровий ідентифікатор (пункт №6), для включення в перелік
  • публікацію, яка має DOI набагато простіше цитувати і включати в список літератури, а також вона гарантує надійність джерела цитування